українська російська англійська
Мінагрополітики: Створено робочу група з питань захопленого в Криму держмайна
04.08.2015 | 14:45
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Мінагрополітики створює робочу групу з питань управління підпорядкованими державними підприємствами, які знаходяться на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. Відповідний наказ підписав Міністр Олексій Павленко.

Головною метою робочої групи є опрацювання інформації щодо пошуку майна та грошових коштів, що належать захопленим державним компаніям. За дорученням Олексія Павленка, стосовно кожного аграрного державного підприємства, а також керівників, які очолювали їх в період анексії, мають бути підготовлені звернення до Генеральної прокуратури України, СБУ, МВС. Йдеться про підприємства зі сфери управління як Міністерства, так і інших центральних органів виконавчої влади (Держлісагентства, Держрибагентства).«Кожний, хто доторкнувся до наших підприємств та будь-якого іншого майна під час анексії півострова повинен чітко усвідомлювати наслідки порушення міжнародного та українського законодавства. І готуватися до відповідної реакції. Це стосується і фізичних, і юридичних осіб», — заявив Олексій Павленко.

Робочу групу у складі представників профільних департаментів Міністерства очолив радник Міністра Олександр Лієв. Він підкреслив, що робота з повернення вкраденого державного майна вже набирає обертів. Досягнуто повного взаєморозуміння з представниками правоохоронних органів. «Міністерство налагодило системну та конструктивну роботу з прокуратурою Автономної Республіки Крим. Всі заходи здійснюємо разом з прокурором Василем Синчуком. Регулярно організовуємо спільні координаційні наради. Вже підготовлені та спрямовані десятки запитів і сотні звернень до різних інстанцій щодо введення санкцій стосовно фізичних і юридичних осіб», — повідомив Олександр Лієв.

 

версія для друку