українська російська англійська
Результати кадрових конкурсів Держгеокадастру: з 832 претендентів на заміщення вакантних посад рекомендовано 247
05.08.2015 | 12:33
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

Держгеокадастр узагальнив інформацію про результати кадрових конкурсів на заміщення 557 посад в територіальних органах

У Держгеокадастрі завершилася серія кадрових конкурсів на заміщення вакантних посад начальників головних управлінь та керівників територіальних органів нижчого рівня. Конкурси тривали майже півтора місяця – з 8 червня до 17 липня. Всього було відкрито 557 вакансій.

Перший етап конкурсу, який полягав у подачі документів та перевірці їх на відповідність кваліфікаційним вимогам, пройшло 832 особи. 

Найбільша кількість претендентів була в Київській області – 83 кандидати на 30 вакансій, Дніпропетровській – 57 кандидатів на 27 вакансій та Полтавській – 55 кандидатів на 29 вакансій. Відносно невисокою була цікавість до вакансій у Рівненській, Волинській та Чернівецькій областях.

У Луганській області на 25 посад подали документи лише 18 претендентів, у Донецькій – було зареєстровано 36 кандидатів при 41 посаді.

Фактично з допущених до конкурсу претендентів в ньому взяли участь 692 особи. Особливістю цього етапу конкурсу була пряма трансляція в он-лайн – за перебігом іспиту можна було спостерігати в режимі реального часу в Інтернеті. Архів он-лайн-трансляцій можна переглянути тут.

За результатами письмового іспиту та співбесіди конкурсна комісія змогла рекомендувати на заміщення вакантних посад 247 осіб, тобто близько 30 % від загальної кількості претендентів. В Івано-Франківській області співвідношення претендентів/вакансій/рекомендованих на посаду осіб на рівні 32/18/3, у Херсонській – 27/21/5, у Київській – 86/31/8.

«Ми вирішили не йти на компроміси і відсівали всіх, у чиїй компетенції були найменші сумніви, – коментує Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк. – Абсолютно всі рішення Комісії мають як прихильників, так і критиків. Останніх я відсилаю до Архіву он-лайн-трансляцій іспитів на нашому офіційному сайті – витративши кілька годин часу можна скласти власне уявлення про рівень кандидатів». Кожен п’ятий з рекомендованих до призначення не обіймав відповідну керівну посаду, кожен десятий взагалі не працював у системі органів земельних відносин.

За словами Максима Мартинюка, формат відкритих кадрових конкурсів є найбільш прозорим та неупередженим способом прийняття кадрових рішень. Тож ця практика буде і надалі застосовуватися в Держгеокадастрі при заповненні вакантних посад.

З результатами кадрових конкурсів у кожній області можна ознайомитись тут.

 

версія для друку