українська російська англійська
Експертна рада презентувала Громадській раді при Міністерстві інформаційної політики проект Концепції інформаційної безпеки України
05.08.2015 | 17:35
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

4 серпня в Міністерстві інформаційної політики України відбулося засідання членів Експертної та Громадської рад, під час якого було презентовано проект Концепції інформаційної безпеки України.

Захід модерував заступник Міністра Артем Біденко, який зазначив: «Робота над Концепцією проводиться у відповідності до Програми дій Уряду на 2015 рік. Таким чином, напрацьований документ Концепції ЕРМІП планується представити до Парламенту вже восени, після того як проект пройде всі етапи обговорень».

Співголова Експертної ради Сергій Даниленко наголосив на готовності та необхідності спільної роботи ЕРМІП та ГРМІП, запропонувавши представникам громадських організацій з свого боку підготувати та представити комплексні пропозиції до проекту Концепції інформаційної безпеки України. У свою чергу, радник Міністра, секретар Експертної ради Дмитро Золотухін провів презентацію проекту Концепції інформаційної безпеки України, наголосивши на ключових аспектах, на які акцентується увага у проекті Концепції.

В свою чергу, голова Громадської ради Ольга Скрипник (ГО «Центр громадянської просвіти «Альменда») додала: «Як правозахисник, я вважаю необхідним внести зміни, які виключать необґрунтовані обмеження свободи слова та ризики порушення  прав людини».

За результатами круглого столу члени Громадської ради вирішили створити відкриту робочу групу, з метою опрацювання проекту Концепції та винесення спільних пропозицій до проекту документу. До складу робочої групи буде залучено представників профільного комітету Громадської ради з питань інформаційної безпеки, членів Громадської ради та інших зацікавлених експертів. Нагадаємо, що проект Концепції інформаційної безпеки України в рамках першого етапу громадських обговорень проекту Концепції пройшов обговорення в Києві, Маріуполі, Одесі та Чернівцях. В рамках другого етапу, який вже розпочався, обговорення пройдуть у Харкові, Тернополі, Житомирі, Ужгороді та Лисичанську. Після чого проект Концепції буде представлено Уряду та передано на розгляд до Верховної Ради України.

 

версія для друку