українська російська англійська
Розпочав роботу оновлений сайт Українського центру контролю за соцхворобами МОЗ України
06.08.2015 | 10:48
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

5 серпня 2015 року розпочав роботу оновлений сайт ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України» (УЦКС) http://ucdc.gov.ua, розробка якого стала можливою завдяки технічній підтримці Ініціативи співробітництва Уряду США та Глобального фонду/Проекту «Лідерство, управління та врядування», Надзвичайного плану Президента США з надання допомоги у боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Оновлений сайт є цінним джерелом знань для професійної аудиторії: лікарів, працівників державних установ та громадських організацій у сфері протидії соцзахворюванням, а також для пацієнтської спільноти. На сайті доступна цікава аналітична та статистична інформація, нормативно-правова база, інформаційні та навчальні матеріали з питань протидії соціально небезпечним захворюванням, в т. ч. ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, гепатитам В і С, інфекціям, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).

Оновлений сайт також стане зручним інформаційним ресурсом для широкого загалу та медіа, адже окремі розділи містять найчастіше запитувану інформацію з питань профілактики та лікування ВІЛ-інфекції, туберкульозу, гепатитів та інших захворювань.

УЦКС реалізує десятки проектів у партнерстві з міжнародними організаціями у сфері моніторингу і оцінки, інфекційного контролю, тренінгової діяльності, фармацевтичного менеджменту, контролю та профілактики соцзахворювань. Більш детальну інформацію про діяльність Центру, реалізовані проекти та міжнародних партнерів можна отримати із розділів «Про центр» і «Діяльність».

Новини УЦКС та новини партнерів, а також календар подій (тренінги, конференції, благодійні акції, робочі зустрічі) дозволять мати постійний доступ до найновішої інформації про глобальні та локальні події у сфері протидії соціально небезпечним захворюванням. Також на сайті можна дізнатися контактну інформацію про регіональні центри моніторингу і оцінки, регіональні Центри протидії ВІЛ/СНІД, протитуберкульозні заклади та сайти замісної підтримувальної терапії для наркозалежних.

Версія сайту англійською мовою запрацює вже протягом місяця, про що буде повідомлено додатково.

версія для друку