українська російська англійська
Міністр інформаційної політики Юрій Стець провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польщі в Україні Генриком Літвіном
06.08.2015 | 17:05
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

6 серпня Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польщі в Україні паном Генриком Літвіном.

 «Я вдячний Вам, пане Посол, за те, що Польща є великим другом України в цей нелегкий для нас час. Ми розуміємо, що в нас є так само спільні проблеми, в тому числі, що стосується інформаційних загроз. Тут ми можемо бути корисними один одному», - зазначив Юрій Стець.

В ході зустрічі сторонами обговорено можливості співпраці експертного середовища, яке працює в Польщі над створенням Доктрини інформаційної безпеки, та експертами МІП, які працюють над розробкою Концепції інформаційної безпеки.

Учасники зустрічі домовилися про подальшу координацію зусиль з метою реалізації спільних проектів між українською та польською сторонами, в рамках проведення ряду круглих столів щодо подальшої  співпраці.

«Ми маємо розпочати робочі зустрічі та круглі столи, щоб знайти шляхи вирішення спільних проблем, які існують сьогодні в інформаційному полі держав», - додав Міністр.

 

версія для друку