українська російська англійська
Голова Казначейства Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою на Вінниччині
07.08.2015 | 10:24
Прес-служба Державної казначейської служби

6 районів (Погребище, Козятин, Калинівка, Хмільник, Літин, Тиврів) за 1 день. В такому швидкому та інтенсивному ритмі розпочалася робоча поїздка Голови Державної казначейської служби України ТетяниСлюз до Вінницької області.

Попереду ще 12 районів (Немирів, Тульчин, Крижопіль, Піщанка, Чечельник, Бершадь, Тростянець, Ладижин, Теплик, Гайсин, Іллінці, Оратів), десятки зустрічей та бесід з головами районних рад, міськими, сільськими і селищними  головами та головами райдержадміністрацій, керівниками територіальних органів Казначейства, керівниками фінансових органів, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. Робота йде напружено та продуктивно – потрібно багато встигнути та почути безліч думок від колег.

Головні теми для обговорення цими днями – нова система дистанційного обслуговування клієнтів: «Клієнт Казначейства – Казначейство». Новий підхід до звичних операцій. Відтепер робота відбуватиметься виключно у реальному часі.

Переваги очевидні:

- Зменшення витрат на відрядження

- Оптимізація друку документів

- Поліпшення та прискорення руху інформації у системі

Звісно, новий підхід до ведення справ завжди викликає сумніви та питанняідповіді та пояснення державні службовці можуть отримати цими днями, з 6 по 8 серпня, від першої особи Казначейської служби – Тетяни Слюз.

Крім того, за останній час відбулося багато змін у Бюджетному кодексі України. На основні зміни,які пов’язані з децентралізацією влади, ризики при можливому переході бюджетних установ на обслуговування коштів місцевих бюджетів в установи банків також акцентується увага Тетяни Слюз.

Голова відзначила суттєву позицію держави щодо проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватисяу 2015 році за рахунок коштівдержавного фонду регіонального розвитку, зазначених у розпорядженні 766-р від 17.07.2015 року.

Актуальні питання щодо реверсних та базових дотацій, медичної та освітньої субвенції. Голованаголосила про дотримання порядку їх використання органами місцевого самоврядування.

Такі поїздки – гарна можливість як для місцевих державних установ, так і для вищого керівництва Державного казначейства, встановити живий продуктивний контакт, що зазвичай важко організувати в звичних робочих умовах. 

версія для друку