українська російська англійська
Під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів громадянам розповіли про особливості вступної кампанії 2015 року
07.08.2015 | 19:43
Прес-служба Міністерства освіти і науки

7 серпня 2015 року у Клубі Кабінету Міністрів заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Микола Фоменко відповідав на звернення громадян на пряму телефонну лінію Уряду.

Під час прямої телефонної лінії Микола Фоменко відповів на запитання громадян, більшість з яких – про особливості вступної кампанії 2015 року. Зокрема, мешканці Сумської, Донецької, Одеської областей звернулися на пряму телефонну лінію щодо умов вступу до вищих навчальних закладів для дітей-сиріт. Заступник директора департаменту поінформував, що держава гарантує таким дітям безкоштовне навчання. «Діти-сироти, зараховані на контрактну форму навчання, можуть написати відповідне звернення до керівництва вишу, і їх переведуть на бюджетні місця», - пояснив Микола Фоменко.

На запитання щодо переведення кримських студентів до українських вищих навчальних закладів заступник директора департаменту порадив звертатися до Міністерства, де кожна письмова заява не залишиться без уваги та буде прийнято рішення по кожному випадку окремо.

Окрім того, Микола Фоменко вислухав багато запитань, що стосувалися різних сфер життя та діяльності громадян, та порадив, куди можна звертатися за допомогою.

 

версія для друку