українська російська англійська
152 тисячі дітей Дніпропетровщини оздоровилися та відпочили цього літа
10.08.2015 | 09:35
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

На цьогорічну оздоровчу кампанію для маленьких мешканців Дніпропетровщини передбачено 87 млн. грн. Відпочити зможуть понад 180 тис. дітей. 152 тис. вже побували у таборах, санаторіях та оздоровчо-спортивних центрах регіону. Про це повідомив начальник управління у справах сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Яцук.

Також на Дніпропетровщині оздоровились більш ніж 2,2 тисячі маленьких переселенців та 796 дітей учасників АТО. «В українському законодавстві донедавна не було категорії «діти переселенців». Тому ми не могли відправити цих малюків на відпочинок коштом обласного та державного бюджетів, - пояснив Владислав Яцук. – Вони відпочивали за рахунок місцевих бюджетів та спонсорів. Але за ініціативи очільника області Валентина Резніченка, Верховною Радою були внесені відповідні зміни до законодавства. Відтепер на дітей переселенців розповсюджуються пільги».

Всього на оздоровчу кампанію передбачено 87 млн. грн. Близько 18 млн. грн. виділено з обласного бюджету, 35 млн. грн. – з місцевих бюджетів, ще стільки же – залучені кошти.

На Дніпропетровщині працюють 889 таборів, санаторіїв та оздоровчо-спортивних центрів.

 

версія для друку