українська російська англійська
За 7 місяців 2015 року Держфінінспекція в Сумській області відшкодувала втрат на 18,6 млн. грн.
10.08.2015 | 11:16
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня – липня  2015 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 18,6 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло понад 4 млн. грн. Відшкодовано незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 14,6 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 20 досудових розслідувань, а також вручили 23 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред'явлено 19 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 3,3 млн. грн.

За допущені порушення 201 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 19 осіб звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 14 млн. грн.

 

версія для друку