українська російська англійська
На Миколаївщині учасники АТО отримають 2,6 тисячі гектарів земель
10.08.2015 | 16:35
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками, землевпорядники Миколаївщини надали військовослужбовцям 1 403 дозволи на розробку проектів землеустрою на 1 993 земельні ділянки. Загальна площа наділів складає 2,6 тис. гектарів.

Загалом до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Миколаївської області військовослужбовці направили 3 736 заяв на отримання у власність земельних наділів. Найбільша кількість звернень від військових надійшла до Миколаївського (220), Первомайського (213), Вознесенського (152) районів та міста Миколаїв (1767).

У Миколаївській області воїни ЗСУ вже набули право власності на 231 ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 433,69 гектара. Також учасники АТО отримали 139 ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків площею 13,8 гектарів.

«Землевпорядники області здійснюють пошук вільних земельних масивів для передачі у власність військовослужбовцям та їх родинам. Ми ставимо собі за мету знайти такі землі, які б максимально задовольняли потреби учасників АТО», – наголошує в.о. начальника землевпорядної служби у Миколаївській області Наталя Ільчанінова.

 

версія для друку