українська російська англійська
Валерій Вощевський вимагає вирішити проблеми щодо несанкціонованого могильника худоби на Черкащині
11.08.2015 | 18:06
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив здійснити перевірку інформації щодо несанкціонованого могильника свиней у Золотоніському районі Черкаської області та вжити відповідних заходів реагування.

Доручення надано Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству екології та природних ресурсів, Державній екологічній інспекції і Черкаській облдержадміністрації.

До Кабінету Міністрів України надійшло звернення від Громадської організації «Екохвиля», в якому повідомляється про факти екологічно небезпечної ситуації, що склалася у Золотоніському районі Черкащини.

«Неподалік від населених пунктів невідомі влаштували несанкціонований могильник свиней. Просто неба викидають тонни свинячих туш. Шкода, завдана довкіллю внаслідок цих дій, набирає резонансних обертів», – йдеться у зверненні екологічної організації.

За словами екологів, місцеві жителі неодноразово скаржилися до обласної влади, однак свинячі туші прибирали лише тимчасово. Зазначається, що поблизу утвореного сміттєзвалища розташовані декілька фермерських господарств, що займаються розведенням свиней, тому, хто саме створив могильник - невідомо.

«Дякую екологічній організації за сигнал. Порушена проблема ставить під загрозу здоровя багатьох громадян кількох населених пунктів. Вимагаю від компетентних органів негайно втрутитися у цю ситуацію, а також перевірити, чи мають місце подібні випадки в інших регіонах країни. Існування несанкціонованих могильників худоби недопустиме. Очікую на комплексний підхід до розв’язання проблеми та системні рішення», – наголосив Валерій Вощевський.

Нагадаємо, Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив Міністерству екології та природних ресурсів, Державній екологічній інспекції і Закарпатській обласній державній адміністрації невідкладно організувати ліквідацію стихійного звалища на околицях Рахова.

 

 

версія для друку