українська російська англійська
Працівники лисичанського підрозділу ДСНС отримали технічну гуманітарну допомогу від Німеччини та відомчі нагороди
12.08.2015 | 12:05
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

12 серпня Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький, перебуваючи з робочим візитом у Луганській області, поспілкувався з особовим складом лисичанського підрозділу, оглянув їх побутові умови проживання та подякував рятувальникам за віддану та наполегливу службу.

«Ви працюєте сьогодні в надзвичайно складних умовах, коли не вистачає техніки, адже її розграбовують та знищують сепаратисти, коли доводиться їхати на виклики під свист куль. Проте, незважаючи на це, ви продовжуєте виконувати завдання за призначенням. Я від імені Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна та від себе особисто хочу подякувати всім вам за службу. Я вірю в те, що,  в цю складну мить ми подолаємо всі негаразди і здобудемо мир на всій території нашої країни», - сказав Олег Мельчуцький.

Так, за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції  рятувальники лисичанського підрозділу були нагороджені нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації», Почесними Грамотами, Грамотами ДСНС України та  Грамотами Головного управління ДСНС у Луганській області.

Крім того, Перший заступник Голови ДСНС передав до лисичанського підрозділу ДСНС технічну гуманітарну допомогу, яка надана ДСНС України Німецьким урядом за участі Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Зокрема, до складу гуманітарної допомоги входять: 50 комплектів дихальних апаратів на системному повітрі, 1 компресор та 3 комплекти насосного обладнання, а також 2160 м пожежних рукавів 51мм та 2880 м пожежних рукавів 77мм.

 

версія для друку