українська російська англійська
Плата за землю: на Волині за перше півріччя бюджети усіх рівнів поповнились майже на 74 мільйони гривень
12.08.2015 | 14:14
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

У першому півріччі 2015 року у Волинській області до бюджетів усіх рівнів надійшло 73,9 млн. грн. плати за землю. З них 47,7 млн. грн. склала орендна плата та 26,2 млн. грн. - земельний податок. У поточному році земельні платежі збільшились на 21,1 млн. грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Найбільший ріст надходжень зафіксували у Луцькому (5,3 млн. грн., 160 % до плану надходжень), Маневицькому (2,7 млн. грн., 149 % до плану надходжень), Локачинському та Турійському районах (1,8 та 1,5 млн. грн. відповідно або 145 % до плану).

«Плата за землю спрямовується до місцевих бюджетів і є важливою статтею їх наповнення. Ми тісно співпрацюємо з представниками ДФС та іншими органами влади, щоб забезпечити своєчасність надходжень», – наголосив керівник земельної служби Волинської області Василь Василенко.

Довідково

Плата за землю – це податок, що сплачується юридичними і фізичними особами за використання земельних ділянок. Платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено. Плата за землю є одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів.

 

версія для друку