українська російська англійська
Юрій Стець презентував Уряду Мультимедійну платформу іномовлення України
12.08.2015 | 16:39
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

Міністерство інформаційної політики України планує найближчим часом запустити Мультимедійну платформу іномовлення України. Зараз в Парламенті вже зареєстровано проект Закону «Про систему іномовлення України», який розроблено МІП. Зокрема, цим нормативним актом регулюватиметься мультимедійна платформа іномовлення.

«Сьогодні на засіданні Уряду я презентував напрацьовану нами систему роботи Мультимедійної платформи іномовлення України. Кабінет Міністрів на чолі з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком схвалили її, тому можемо рухатися далі», - повідомив Міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Очільник відомства також повідомив, що в день запуску мультимедійної платформи буде підписано меморандум про принципи співпраці між МІП, Наглядовою радою та Редакційною радою медіаресурсів. Окремим документом будуть ухвалені засади редакційної політики.

Юрій Стець: «Це буде потужний медійний ресурс, який стане, якщо хочете, піар-агенцією України в світі. Це також дасть змогу доносити правдиву інформацію про нашу державу».

Нагадаємо, що законопроект напрацьовано МІП на  виконання пункту 1 Програми діяльності Уряду  та пункту 350 Плану заходів з виконання Програми діяльності  Кабінету Міністрів, а також Стратегії сталого розвитку “Україна ­2020” у  2015 році.

Метою проекту Закону є забезпечення доступу іноземної аудиторії, в тому числі української діаспори,  до об’єктивної, актуальної та повної інформації про події в Україні через Мультимедійну платформу іномовлення України. 

версія для друку