українська російська англійська
Бюджети Харківщини отримали 757 тисяч гривень відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва
13.08.2015 | 12:48
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Харківській області з початку 2015 року бюджети усіх рівнів отримали 757 тис. грн. відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва (з урахуванням платежів минулих періодів).

Фінансовий ресурс планують спрямувати на розвиток земельних фондів. Частину коштів використають на інвентаризацію земель, проведення її нормативної грошової оцінки, поліпшення стану сільсько- та лісогосподарських угідь та заходи з охорони земель.

У цьому році на проведення нормативної грошової оцінки землі спрямували 104 тис. гривень. На роботи по інвентаризації земель витратили 155,6 тис. гривень. Ще 107,6 тис. грн. використали на створення схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель Старовірівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.

Довідково

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

версія для друку