українська російська англійська
Арсеній Яценюк провів телефонну бесіду з Прем'єр-міністром Республіки Молдова Валеріу Стрельцем
14.08.2015 | 19:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Сьогодні, 14 серпня, Прем’єр-міністр України провів телефонну бесіду з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Валеріу Стрельцем за ініціативою молдовської сторони. Глава українського Уряду привітав свого колегу з нещодавнім призначенням на відповідальну державну посаду і висловив впевненість у плідному розвитку двосторонніх відносин між обома країнами та результативній й ефективній співпраці між Урядами двох держав.

Співрозмовники обговорили актуальні питання порядку денного двостороннього співробітництва. Зокрема, було домовлено про прискорення підготовки чергового засідання Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, а також окреслено пріоритетні завдання економічної і торговельної взаємодії та координації зусиль у безпековій сфері.

Прем’єр-міністр Молдови висловив вдячність за активний і плідний діалог з Україною та запевнив у підтримці з боку молдовського народу у справі захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави, миру і безпеки в усьому регіоні.

Прем’єр-міністр України прийняв запрошення свого колеги здійснити візит до Республіки Молдова.

 

версія для друку