українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
16.08.2015 | 13:35
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою. Протягом доби російські найманці продовжували порушувати режим припинення вогню.

Зокрема, російсько-терористичні війська чотири рази зі стрілецької зброї, з мінометів та АГС-17 обстрілювали блокпост «Мар`їнка». Вогонь вівся із н.п. Олександрівка.

Також бойовики понад годину із мінометів обстрілювали контрольний пункт в’їзду-виїзду «Георгіївка». Постраждалих серед українських військовослужбовців немає.

Загалом в межах Донецької та Луганської областей прикордонні наряди та підрозділи ЗСУ зафіксували політ 4 безпілотників. Ще 4 безпілотники, які бойовики використовували для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових, виявили прикордонники Бердянського загону на адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим. Усі чотири літальні апарати перетнули адмінмежу та за деякий час повернулися зворотно.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 7 транспортних засобів. Автівки перевозили без належних документів понад 15,5 тонни продуктів харчування, канцелярські товари тощо на понад 350 тисяч гривень. Транспортні засоби прямували в об’їзд визначених контрольних пунктів. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

 

версія для друку