українська російська англійська
Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук обговорив з громадськістю кадрові призначення на Волині
18.08.2015 | 09:18
Прес-служба Державного агентства лісових ресурсів

17 серпня у Києві Голова Державного агентства лісових ресурсів Олександр Ковальчук зустрівся з представниками громадськості Волині щодо питання призначення тимчасово виконуючим обов’язки начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка.

Зокрема, у зустрічі взяли участь представники відділу протидії корупції «Самооборони Волині» та інші громадські активісти.

Голова Держлісагентства пояснив, що таке кадрове рішення не є призначенням нового керівника: «На вакантну посаду керівника Волинського управління, як і для інших управлінь лісового господарства, буде оголошено конкурс. Але до моменту призначення нового керівника обласне управління повинно належно виконувати свою роботу, тому призначений виконуючий обов’язки. Всі конкурсні відбори будуть проходити у відкритому режимі із залученням громадськості та представників ЗМІ».

Зазначимо, що сьогодні Олександр Ковальчук здійснює робочу поїздку до Луцька, в рамках якої зустрінеться з громадськими активістами регіону для конструктивного та відкритого діалогу.

 

версія для друку