українська російська англійська
Земельні аукціони: на Волині продадуть право власності та оренди на 91 земельну ділянку
26.08.2015 | 17:29
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Волинській області на земельні торги виставлять 91 земельну ділянку комунальної та державної власності. Землевпорядна служба запропонує учасникам торгів отримати право оренди або придбати у власність земельні наділи на території регіону.

На продаж виставлять чотири земельні ділянки загальною площею 0,44 га у Луцькому і Шацькому районах, а також у містах Володимир-Волинський та Нововолинськ. Їх загальна стартова ціна становить 379,9 тис. гривень.

Також інвесторам запропонують придбати право оренди на землі, сукупною площею 1357,6 гектари. Найбільша кількість ділянок буде виставлена на аукціонах у Любомльському, Рожищенському та Старовижівському районах (11 у кожному). Стартовий розмір річної орендної плати встановлений відповідно до вимог чинного законодавства та є не нижчим, ніж 3 % від нормативно-грошової оцінки землі. По окремих лотах він дорівнює 7 %. Загальна стартова вартість прав оренди на всі ділянки – 1 млн. 25 тис. гривень.

«Ми маємо позитивний досвід проведення земельних аукціонів. В ході попередніх торгів розмір річної оренди зростав на 30%, а подекуди – й удвічі від стартової ціни. Тому ми розраховуємо залучити до бюджетів додатковий фінансовий ресурс», - зазначає в.о начальника Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

версія для друку