українська російська англійська
Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією Всесвітнього Єврейського Конгресу
27.08.2015 | 12:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У четвер, 27 серпня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією Всесвітнього Єврейського Конгресу на чолі з його Генеральним директором Робертом Зінгером.

Роберт Зінгер розповів про діяльність Всесвітнього Єврейського Конгресу у сфері відстоювання миру і глобального діалогу між народами і релігіями.

Генеральний директор Всесвітнього Єврейського Конгресу високо оцінив зусилля Уряду України зі сприяння встановленню в країні міжетнічного і міжконфесійного  порозуміння й співпраці . Він зауважив, що такий висновок є результатом не тільки аналізу ситуації в Україні, але і його зустрічей з релігійними діячами, єврейськими активістами, представниками різних верств українського суспільства.

Арсеній Яценюк підкреслив, що послідовна боротьба, яку веде Уряд України з антисемітизмом та усіма проявами ксенофобії, расизму і шовінізму, є невід’ємною частиною глибоко осмисленої стратегії української держави з утвердження фундаментальних прав і свобод людини та єдності українського суспільства. Прем’єр-міністр наголосив, що ця стратегія ґрунтується на відданості громадян України цінностям людської гідності, свободи і справедливості.

Сторони обговорили низку питань, які стосуються сучасного стану міжнародних відносин, проблем, пов’язаних з агресією Російської Федерації проти України, а також питання єврейського життя в Україні. Особливу увагу було приділено підготовці до відзначення 75-х роковин трагедії у Бабиному Яру, які виповнюються у вересні наступного року.

У зустрічі взяли участь Віце-президенти Всесвітнього Єврейського Конгресу Андрій Адамовський та Борис Фуксман,  а також Радники Прем’єр-міністра України Віктор Єленський та Йосип Зісельс.  

 

версія для друку