українська російська англійська
Залучення інвестицій: на земельні аукціони у Запорізькій області виставлять права оренди на 46 ділянок сільськогосподарського призначення
27.08.2015 | 12:26
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Запорізькій області землевпорядна служба визначила 46 інвестиційно-привабливих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Права оренди на них планують продати на відкритих земельних торгах. Загальна площа земель, що запропонують інвесторам, становить понад 1,402 тис. гектарів.

Найбільшу кількість земель, включених до переліку інвестиційно-привабливих ділянок, визначили у Мелітопольському (471,07 га), Веселівському  (242,78 га), Токмацькому (155,04 га) та Чернігівському (129,88 га) районах області.

З початку 2015 року землевпорядники Запорізької області вже продали на торгах права оренди на 6 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності за межами населених пунктів. Загальна площа цих земель – 182,1418 гектари. Річна орендна плата становить 200,3 тис. гривень. До кінця поточного року організатори забезпечать підготовку продажу прав оренди на 17 ділянок загальною площею 571,5 гектарів.

«Землі, які ми пропонуємо виставити на земельні торги, є привабливими  для ведення сільського господарства. Впевнений, що запропоновані нами ділянки зацікавлять потенційних інвесторів, готових платити за їх оренду ринкові ціни», - зазначає в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Олександр Бондар.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

версія для друку