українська російська англійська
Українські військовослужбовці взяли участь у відкритті гуманітарно-логістичного центру в Донецькій області
29.08.2015 | 15:49
Прес-служба Міністерства оборони

28 серпня на Донеччині українські військовослужбовці взяли участь у відкритті першого гуманітарно-логістичного центру, який споруджений в районі лінії розмежування між контрольно-пропускним пунктом в'їзду/виїзду “Зайцеве” та блокпостом “Майорськ”.

Відкрив гуманітарно-логістичний центр голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. За його словами, метою функціонування таких логістичних центрів є підтримка близько двох мільйонів українців, які вимушено опинилися на тимчасово окупованій території. У логістичному центрі громадяни можуть отримати банківські послуги, купити ліки, продукти та різноманітні товари. Пропуск на територію центру спрощений, а ціни навіть дещо дешевші, ніж у найближчих населених пунктах. Таким чином наші співгромадяни по ту сторону лінії розмежування відчуватимуть підтримку та розумітимуть, що від них ніхто не відмовляється, що вони вдома. Що в Україні, насправді, люди живуть вільно і є перспектива розвитку, на відміну від тимчасово окупованих територій.

У відкритті центру взяли участь військовослужбовці силових відомств України, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та Товариства Червоного Хреста України. Зокрема, військові спостерігачі Спільного центру з питань припинення вогню вжили необхідних заходів для забезпечення дотримання режиму “тиші” на цій ділянці лінії розмежування сторін.

 

версія для друку