українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
31.08.2015 | 13:11
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з військовослужбовцями ЗСУ, не було.

У межах Донецької та Луганської областей прикордонні наряди та підрозділи ЗСУ зафіксували політ 5 безпілотників, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримали 2 транспортні засоби.  Автомобілі  зупинили в районі н.п  Новотроїцьке та н.п. Березове. В одному із них - вантаж м’яса, в іншому - товари народного споживання загальною вагою близько тонни на суму 85 тисяч гривень. Вантажі перевозились без належних документів та  в об'їзд контрольного пункту в’їзду/виїзду «Гнутове» на неконтрольовану територію. Ці транспортні засоби передано до ДФСУ для прийняття правового рішення.

 

версія для друку