українська російська англійська
Земельні аукціони: у вересні на Волині продадуть права оренди на 480,7 гектара земель
31.08.2015 | 15:41
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У вересні на Волині в ході земельних аукціонів землевпорядники планують продати права оренди на 480,7 га земель сільськогосподарського призначення. Стартова ціна всіх наділів становить 286,9 тис. гривень. В земельній службі очікують отримати більшу суму. Практика попередніх торгів свідчить, що у середньому ціна може зростати до 30%.

У Волинській області у вересні планують провести вісім земельних торгів. З них п’ять – з продажу прав оренди на землі сільськогосподарського призначення у Луцькому, Старовижівському, Володимир-Волинському та Любомльському районах. На інших трьох аукціонах продадуть землі та права оренди на них у містах Нововолинськ, Володимир-Волинський та Камінь-Каширський. Ділянки запропонують для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі та громадської забудови.

Загальна площа наділів, на які інвесторам запропонують набути права власності, становить 0,184 гектара. Стартова ціна визначена на рівні 152,2 тис. гривень.

«Проведення земельних аукціонів має безперечні переваги, особливо для місцевих громад. В ході конкурентних торгів вдається суттєво підвищити вартість землі. Це, в свою чергу, збільшує надходження до бюджетів», - відзначає в.о начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

версія для друку