українська російська англійська
Держгеокадастр розпочинає нову серію конкурсів на заміщення посад керівників територіальних органів
02.09.2015 | 10:22
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

У землевпорядній службі продовжується кампанія по оновленню кадрів на місцевому рівні – відкрито понад 300 вакансій.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголосила про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад начальників головних управлінь Держгеокадастру в областях та начальників територіальних органів Держгеокадастру в областях нижчого рівня. Всього відкрито 310 вакансій. Найбільше – в Київській (23), Донецькій (20), Житомирській (19), Одеській (19) областях.

Кадрові конкурси розпочнуться в жовтні. Для забезпечення максимальної відкритості процесу відбору буде продовжена практика онлайн-трансляцій іспитів та співбесід з кандидатами. Також на іспити будуть запрошені представники органів місцевого самоврядування у відповідних областях та представники громадськості.

Попередню серію кадрових конкурсів на заміщення 557 вакантних посад Держгеокадастр провів з 8 червня до 17 липня. З 832 претендентів конкурсна комісія рекомендувала на заміщення вакансій 247 осіб. З результатами кадрових конкурсів можна ознайомитись тут, архів онлайн-трансляцій доступний за посиланням.

«Я переконаний, що концепт проведення конкурсів є найбільш прозорим та неупередженим способом прийняття кадрових рішень. Ми оголошуємо новий відкритий конкурсний відбір, щоб дати можливість професіоналам обійняти керівні посади завдяки знанням та компетенції», – відзначив Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк.

З повним переліком вакансій та кваліфікаційними вимогами до кандидатів можна ознайомитися на офіційному сайті Держгеокадастру у розділі «Кадрова політика». Кількість кандидатів на вакантні посади не обмежена. Документи на конкурс приймаються до 25 вересня 2015 року включно за адресою: 03680, м. Київ, вул. Народного ополчення, 3.

Додаткову інформацію про вакантні посади, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці можна дізнатися у Департаменті кадрової політики та персоналу Держгеокадастру за телефонами (044) 249-96-81, 244-82-48.

 

версія для друку