українська російська англійська
Делегація Конгресу США відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
02.09.2015 | 11:07
Прес-служба Міністерства оборони

1 вересня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного із візитом перебувала делегація Конгресу США на чолі з представником комітету з питань збройних сил сенатором Джеком Рідом.

У складі американської делегації також прибули командувач Об’єднаного багатонаціонального командування з підготовки військ Сухопутних військ ЗС США в Європі бригадний генерал Крістофер Каволі, начальник відділу оборонного співробітництва при посольстві США в Європі полковник Синтія Матушкевич та інші представники Сухопутних військ ЗС США в Європі.

З українського боку іноземну делегацію супроводжували начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Андрій Корнат.

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки американські гості оглянули інфраструктуру військового містечка “Центральне”. Вони побували у класі протидії саморобним вибуховим пристроям, ознайомилися із новим навчально-тренувальним комплексом із застосування засобів імітації стрільби “MILES” тощо.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук розповів учасникам іноземної делегації про можливості Міжнародного центру миротворчості та безпеки та перспективи його розвитку. Після чого іноземні гості ознайомилися з ходом та результатами проведення спільної підготовки підрозділів Національної гвардії України у рамках навчання “Фіарлес Гардіан-2015”, що вже декілька місяців поспіль триває на Львівщині.

На завершення візиту сенатор Джек Рід поспілкувався з військовослужбовцями 173 повітрянодесантної бригади Збройних Сил США в Європі, які безпосередньо беруть участь у навчанні підрозділів Національної гвардії України, та ознайомився з ходом практичних занять військовослужбовців.

«Співробітництво Збройних Сил США та України дають можливість готувати військовослужбовців, які захищають не лише наші країни, а й кожного на планеті, — зазначив сенатор Джек Рід. – Крім того, ми також вчимося в українців, адже вони мають практичний досвід участі у бойових діях, що є для нас надзвичайно корисним. Я впевнений, що ми в змозі допомогти Україні захистити себе».

 

версія для друку