українська російська англійська
ДСНС: Пожежа на території Білодібровного лісництва Дарницького лісопаркового господарства ліквідована
04.09.2015 | 10:14
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Пожежу на території Білодібровного лісництва Дарницького лісопаркового господарства ліквідовано близько 20-ї години 3 вересня, на площі 32 га в межах 4-х кварталів. Забезпечено проливання території, де було загорання.

Станом на 09:00 4 вересня на місці ліквідації пожежі здійснюється спостереження та моніторинг ситуації. Патрулювання території здійснюється силами цивільного корпусу "Азов".

Нагадаємо, що 2 вересня о 13:17 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу в Білодібровному лісництві Дарницького лісопаркового господарства.

ГУ ДСНС України у м. Києві було організовано взаємодію із Дарницьким лісопарковим господарством.  У зв’язку із ускладненням ситуації, Дарницьке лісопаркове господарство о 14:18 звернулося за допомогою до ГУ ДСНС України у м. Києві.  За вищевказаною адресою було направлено найближчі пожежно-рятувальні підрозділи, які оперативно прибули на місце виклику та приступили до гасіння пожежі. Станом на 19:40  пожежу було локалізовано окремими осередками в межах 4-х кварталів. Було вжито заходів для недопущення поширення вогню. Зокрема, зроблено борозну навколо 6-го, 24-го, 14-го кварталів, а в 37-му та 38-му здійснено вирубку дерев на шляху розповсюдження вогню. Гасіння пожежі ускладнювалося спекотною погодою та поривчастим змінним вітром.

 

версія для друку