українська російська англійська
Ігор Жданов привітав створення програми "Молодь Прикарпаття"
04.09.2015 | 16:13
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Під час зустрічі із молодіжним та спортивним активом Івано-Франківської області Міністр молоді та спорту Ігор Жданов вчергове наголосив на тому, що одним із пріоритетів державної молодіжної політики є національно-патріотичне виховання молоді та створення умов для формування української ідентичності.

“Нам приємно бачити практичну реалізацію запланованих реформ і не тільки на національному, але й на регіональному рівні. Програма "Молодь Прикарпаття" – це продовження нашої ініціативи змінити молодіжну політику, зробити співпрацю з молоддю відкритою та спрямованою на вирішення нагальних проблем сучасної молодої людини”, - зазначив Ігор Жданов під час зустрічі.

Він наголосив, що в Мінмолодьспорту створена Міжвідомча комісія з питань національно-патріотичного виховання, яка сприятиме координації зусиль органів державної влади та громадських ініціатив для практичного вирішення проблем, які виникають у цій важливій сфері.

Після зустрічі Ігор Жданов із представниками керівництва області відвідав Івано-Франківський центр національно-патріотичного виховання імені Степана Бандери. У центрі Міністр ознайомився із програмою роботи закладу, а також поклав квіти до пам’ятника Степану Бандері.

 

версія для друку