українська російська англійська
Прикордонники здійснили оформлення гуманітарної допомоги для жителів Донецька
09.09.2015 | 15:35
Прес-служба Державної прикордонної служби

Сьогодні у контрольному пункті в’їзду/виїзду «Зайцеве», що на лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями, прикордонники оформили 3 автомобілі з гуманітарними вантажами для жителів Донецька.

Прикордонники оформили два автомобілі «ДАФ» та транспортний засіб «Мерседес», які прямували до тимчасово неконтрольованої території. Вантажівки слідували з Дніпропетровська до Донецька та перевозили понад 22 тонни лікарських засобів у супроводі представників медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів».

 

Державна прикордонна служба повідомляє, що у разі виникнення проблемних питань під час оформлення гуманітарних вантажів,  можна звертатися за телефонами:

начальник управління прикордонного контролю Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби: (044) 239-84-54;

відділ організації та технологій прикордонного контролю управління прикордонного контролю Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби: (044) 527-63-67 або (044) 527-62-63.

 

 

версія для друку