українська російська англійська
Олексій Павленко: Сприяння бізнес-активності у галузі – пріоритет Мінагрополітики
10.09.2015 | 17:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

«Скасування низки непотрібних документів та ліцензій, зокрема карантинного сертифікату та скорочення логістичного ланцюга в агросекторі на 1 тиждень дозволило досягти рекордного за часів Незалежності, об’єму експорту зернових – 34.8 млн. тонн. Така позитивна динаміка забезпечила Україні третє місце у світовому рейтингу експортерів зерна, а дерегуляція заощадила бізнесу близько 5 млрд. гривень»,- повідомив Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України під час зустрічі з членами Американської торгівельної палати в Україні.

Ключовими реформами впровадженими Мінагрополітики з метою пожвавлення бізнес-активності у галузі є дерегуляція, роздержавлення ДП галузі, розробка та запровадження нового фінансового інструменту – аграрних розписок, розвиток агрострахування, підтримка малого підприємництва на селі та розвиток сільських територій, антикорупційні заходи, гармонізація законодавства у галузі до норм ЄС.

"Активна робота зі створення максимально сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні триває. Наша мета - збільшити виробництво продукції з високою часткою доданої вартості, наростити обсяги її експорту та надати можливість виробникам прямого доступу на закордонні ринки", - наголосив Міністр Олексій Павленко.

 

версія для друку