українська російська англійська
Павло Розенко: Кожен корупціонер має відповісти по закону
11.09.2015 | 18:14
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявляє, що у разі, якщо злочин директора Держслужби зайнятості буде доведений, він має відповісти по всій суворості закону. Про це він заявив, коментуючи інформацію, яка з’явилася у ЗМІ щодо затримання керівника Державної служби зайнятості України Ярослава Кашуби під час отримання неправомірної вигоди у розмірі понад 600 тис. грн.

„Я попереджав усіх співробітників Міністерства і суміжних структур, що будь-який чиновник будь-якого рівня, який працює у сфері соціального захисту і несе відповідальність за долі мільйонів знедолених людей, за корупцію і хабарництво відповідатиме по повній програмі. Я нікого ніколи не прикривав і прикривати не буду”, - наголосив Розенко.

„Всі рівні перед законом, у кожного є презумпція невинуватості і можливість довести її у суді. Тому правоохоронні органи мають забезпечити максимально об’єктивне розслідування цієї справи, а чиновник, у разі доведення його вини – по закону відповісти за свої дії. Недоторканих немає. ГПУ і СБУ мають довести цю справу до кінця”, - підкреслив Міністр соціальної політики.

 

версія для друку