українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
14.09.2015 | 13:04
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби України, не було.

Крім того, вчора в Луганській та Донецькій областях прикордонні наряди не фіксували польотів безпілотників, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

Вздовж лінії розмежування тривають заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 4 транспортні засоби. Зокрема, в районі н.п. Степне затримали 3 автомобілі без належних документів, які намагалися провезти не через контрольні пункти в’їзду/виїзду на територію, що тимчасово контролюється незаконними збройними формуваннями, близько 3,5 тонни м`яса, кави, чаю та цукру  на суму понад 210 тисяч гривень. Ще один автомобіль з понад 600 кілограмами м’яса затримали в районі н.п. Березове.

Наразі транспортні засоби з товарами передані компетентним органам для прийняття правового рішення.

 

версія для друку