українська російська англійська
Мінінфраструктури: Облаштування міжнародного пункту пропуску (контролю) на території ПАТ "Київський річковий порт" необхідно прискорити
14.09.2015 | 19:01
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Про це заявила заступник Міністра інфраструктури України з питань євроінтеграції Оксана Рейтер під час виїзної наради на базі ПАТ «Київський річковий порт». В заході взяли участь представники Адміністрації Державної прикордонної служби і Державної фіскальної служби.

«Відкриття міжнародного річкового пункту пропуску в Києві дозволить підвищити конкурентоспроможність українських внутрішніх водних шляхів, а також збільшити обсяги річкових перевезень, зокрема, між Україною і Республікою Білорусь. Ми розраховуємо на злагоджену співпрацю всіх зацікавлених відомств у пришвидшенні підготовчих робіт», - зазначила Оксана Рейтер.

Учасники виїзної наради ознайомилися з потужностями ПАТ «Київський річковий порт» і можливими варіантами облаштування пункту пропуску. Наразі представники Мінінфраструктури, ДПС і ДФС мають спільно провести огляд приміщень, запропонованих ПАТ «Київський річковий порт» для використання персоналом контрольно-пропускного пункту. Ці локації також планується перевірити на відповідність Загальним вимогам до облаштування пунктів пропуску через державний кордон, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №1142 від 17.08.02.

Також заступник Міністра інфраструктури Оксана Рейтер запропонувала керівництву ПАТ «Київський річковий порт» долучитися до чергового засідання Білорусько-Української робочої групи з питань транспорту, учасники якого планують обговорити збільшення обсягів перевезень між країнами, в тому числі й внутрішніми водними шляхами. Зустріч робочої групи відбудеться в Міністерстві інфраструктури України наприкінці вересня.

 

версія для друку