українська російська англійська
Міненерговугілля створює прозорі конкурентні умови роботи на ринку електроенергії
15.09.2015 | 11:05
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

14 вересня 2015 року відбулося засідання  Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на тему «Актуальні питання реформування ринку електричної енергії України. Підготовка пропозицій щодо проекту Закону України про ринок електроенергії».

Робоча група Міністерства з підготовки законопроекту представила на Комітеті бачення щодо ключових зауважень, які надходили у ході публічного обговорення проекту цього документа.

Під час слухань зазначено, що Міністерство демонструє послідовний підхід в узгодженні цього законопроекту із усіма зацікавленими сторонами в абсолютно публічному вимірі.

У ході обговорення відбулася жвава дискусія, висловлено багато пропозицій від учасників ринку щодо тексту Закону.

Янез Копач, директор Секретаріату Європейського Енергетичного Співтовариства зазначив, що представлений проект Закону - це спільний продукт Міністерства, галузевих експертів та Секретаріату, на підготовку якого витрачено багато місяців кропіткої роботи.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Микола Мартиненко,  висловив упевненість, що новий Закон буде прийнято в цьому році.

З боку Міненерговугілля та Енергетичного Співтовариства також висловлено сподівання, що невдовзі Україна отримає новий європейський закон, який запровадить прозорі конкурентні умови роботи на ринку електроенергії.

Участь у слуханнях взяли народні депутати України, представники органів влади України, підприємств, установ, організацій енергетичної галузі, громадських організацій, експертів в галузі енергетики та інших зацікавлених осіб.

 

версія для друку