українська російська англійська
Голова ДРС у Празі зустрілася з підприємцями, що здійснюють свою діяльність у Чеській Республіці
15.09.2015 | 16:12
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ СЛУЖБИ

14 вересня 2015 року у Празі відбулася зустріч Голови Державної регуляторної служби України Ксенії Ляпіної з підприємцями, що здійснюють свою діяльність у Чеській Республіці.

Ксенія Ляпіна розповіла підприємництву Чехії про роботу ДРС з покращення бізнес клімату, про результати дерегуляції - економію понад 30 мільйонів гривень для бізнесу, про плани на найближчий час.

Учасники зустрічі, які представляли різні напрямки підприємницької діяльності, розповіли про відмінності, що існують при веденні господарської діяльності в Україні та Чехії. Адже більшість із них мають бізнес в обох країнах. Вони запропонували враховувати успішний досвід Чеської Республіки при здійсненні реформ.

Більшість присутніх позитивно відгукувались про нововведення українського Уряду. Підприємці, які не втратили зв'язок з Україною, зазначають, що зміни відчутні, тиск на бізнес зменшується. Вони відзначають конкретні рішучі кроки – це введення мораторію на перевірки, створення умов для повернення ПДВ, дерегуляція. Разом з тим йшлося про зниження платоспроможності українців. Незважаючи на складнощі, є очікування позитивних результатів реформування та подальших активних дій, щоб Україна швидше інтегрувалась у європейські бізнес-процеси.

Голова ДРС отримала багато конкретних пропозицій про співпрацю у різних напрямках. Один з них - полегшення здійснення пасажирських перевезень, оскільки це перспективна сфера підприємницької діяльності, яка спрямована на розвиток туристичної галузі та підтримання соціально-економічних зв’язків між країнами.

Такий діалог з підприємцями, які часто ведуть бізнес як у Чехії, так і в Україні, дає можливість тісно співпрацювати при впровадженні реформ, а також сприятиме експорту товарів з України до країн Євросоюзу, зокрема в Чеську Республіку.

 

версія для друку