українська російська англійська
Комунікаційний центр при Держенергоефективності - головний координатор проведення роз'яснювальної роботи з утеплення в районах
15.09.2015 | 17:40
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

У Держенергоефективності функціонує комунікаційний центр, який лише за місяць роботи ініціював та організував спільно з райдержадміністраціями семінари з енергоефективності у 215 районах країни.

Семінари-практикуми – це інформаційна платформа, де кожен громадянин може дізнатися про те, які заходи з енергоефективності варто впроваджувати, як скористатися державною підтримкою та отримати відшкодування за "теплими" кредитами. На запитання учасників заходів відповідають не тільки керівники райдержадміністрацій, а й представники банків-учасників програми, торгівельних мереж, компаній-виробників енергоефективного обладнання та матеріалів, експерти.

"Щоб допомогти місцевим органам влади проводити семінари з енергоефективності, Центром було розроблено типову програму заходу, профілі спікерів та учасників, а також графік проведення таких семінарів, - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. – Фахівці Комунікаційного центру тримають тісний зв'язок з райдержадміністраціями, мотивуючи їх до проведення інформаційної роботи. Адже у кожного українця є право, а тепер і можливість отримати консультацію щодо проведення заходів з утеплення безпосередньо у районі, в якому він проживає".

Нагадаємо, що 14 вересня семінари-практикуми відбулися у 19 районах країни. Найбільш зацікавленими у впровадженні державної програми виявились мешканці таких районів України: Могилів-Подільського району (Вінницька область), Карлівського району (Полтавська область), Ніжинського району (Чернігівська область), Підволочинського району (Тернопільська область), Пустомитівського району (Львівська область).

Довідково.

18 вересня 2015 року семінари-практикуми відбудуться у таких райдержадміністраціях:

Немирівській РДА

Березанській РДА

Старовижівській РДА

Кілійській РДА

Покровській РДА

Козельщинській РДА

Новоград-Волинській РДА

Рівненській РДА

Виноградівській РДА

Середино-Будській РДА

Пологівській РДА

Теребовлянській РДА

Макарівській РДА

Ізюмській РДА

Новоукраїнській РДА

Тальнівській РДА

Самбірській РДА

Носівській РДА

 

З питань участі у семінарах звертайтеся, будь ласка, до Комунікаційного центру за тел. 044 590-54-15 або e-mail: 5905415@ukr.net.

 

версія для друку