українська російська англійська
Укрзалізниця посилює контроль правопорушень у сфері обслуговування пасажирів
17.09.2015 | 11:16
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Через погіршення дисципліни та збільшення порушень у сфері обслуговування пасажирів Укрзалізниця посилює контроль за поїзними бригадами. Зокрема, на залізницях проводитимуться позапланові інструктажі, а всі рішення щодо покарання правопорушників прийматимуться колегіально комісією залізниці з розгляду матеріалів, які є основою притягнення до відповідальності.

Комісією розглядатимуться всі грубі порушення трудової дисципліни: перевезення безквиткових пасажирів, порушення митних правил та інше.

Загалом упродовж 8 місяців допущено 18 випадків порушення трудової дисципліни поїзними бригадами, що на 6 випадків більше відповідного періоду минулого року.

Так, 8 вересня на станції Хутір Михайлівський у поїзді № 23 Москва – Одеса виявлено не задекларовані товари – 2,700 кг ювелірних виробів. За розглядом випадку було прийнято рішення звільнити з посади начальника поїзда, двох провідників та застосувати заходи дисциплінарного впливу деяким працівникам пасажирського вагонного депо Одеса-Головна та пасажирської служби Одеської залізниці.

Наступного дня, 9 вересня, на станції Ягодин затримано на одну годину поїзд № 67 Київ – Варшава у зв’язку зі спробою перевезення 6500 пачок тютюнових виробів. За результатами розгляду цього випадку оголошені догани заступнику начальника вагонної дільниці, начальнику поїзда та провідникам.

 

версія для друку