українська російська англійська
Держфінінспекція у Вінницькій області за січень-серпень 2015 року відшкодувала втрат на 15 млн. грн.
23.09.2015 | 09:42
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня-серпня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 15,3 млн. грн.

Для відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 55 позовів на суму понад 44,6 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 21 досудове розслідування та вручили 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 56 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 82 управлінські рішення.

За вчинені фінансові порушення 179 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 51 – до дисциплінарної та матеріальної, у тому числі 3 осіб звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 53,8 млн. грн.

 

версія для друку