українська російська англійська
У НКРЕКП відбулася робоча зустріч щодо підготовки проекту технічної допомоги Європейської Комісії Twinning
23.09.2015 | 10:56
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

22 вересня відбулася робоча зустріч з представниками органу регулювання Словацької Республіки RONI (Regulatory Office for Network Industries, Slovakia), який став переможцем за результатами конкурсного відбору організації-партнера для спільного з НКРЕКП проекту Twinning «Підтримка Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у процесі реформування ринку електроенергії».

У зустрічі взяли участь представники словацького регулятора Йозеф ХоленчикГолова RONI, Мирослав Луптакрадник RONI, керівник Проекту від держави-партнера, Ярослав Кубинецьрадник Голови RONI, постійний радник Проекту, Любов Павлововадиректор Regional Development Agency Senec-Pezinok, координатор Проекту. Від НКРЕКП взяли участь член Комісії Володимир Євдокімов та її співробітники залучені до підготовки Проекту Twinning.

Під час зустрічі були обговорені питання, пов’язані з підготовкою проекту Twinning–контракту, розглянуті шляхи досягнення очікуваних результатів, організаційні деталі впровадження та інші питання пов’язані з підготовкою і реалізацією проекту Twinning.

 

версія для друку