українська російська англійська
У бюджет спрямували понад 1,1 мільйона гривень за адмінпослуги, надані землевпорядниками Миколаївщини
25.09.2015 | 10:23
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

З початку року землевпорядники Миколаївської області надали 53 139 адмінпослуг. На безоплатній основі громадяни отримали 32 474 (61% від загальної кількості) послуги. Ще 20 665 (49%) фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 1,134 млн. гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найчастіше громадяни звертались з приводу відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Землевпорядна служба розглянула 19 133 таких запитів, що становить 93% від загальної кількості платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (10 260). За проведенням державної реєстрації земельної ділянки звернулись 9 215 громадян. Ще 5 379 безоплатних адміністративних послуг стосувались надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку