українська російська англійська
У Харкові склали присягу 800 нових патрульних поліцейських
26.09.2015 | 12:01
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 У суботу, 26 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк разом із Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим взяли участь в церемонії складення присяги працівниками нової патрульної поліції Харкова. Сьогодні на вулиці міста вийдуть близько 800 нових патрульних.

 Арсеній Яценюк зазначив, що нові поліцейські Харкова – це молоді люди, які прийняли для себе рішення змінювати країну: «Кожен із них раніше в житті займався зовсім іншими справами - хтось бізнесом, хтось навчанням, хтось працював у правоохоронній системі чи вчителював. Але вони зробили для себе вибір, захищати кожного харків'янина і служити українському народу. І змінити країну через те, щоб змінитися самостійно».

 «Вони змінили своє життя для того, щоби кожен, хто ходить вулицями Харкова, був певен, що це безпечно, щоб кожна родина і дитина була під захистом нових українських поліцейських і отримала допомогу», - додав він.

 Глава Уряду звернувся до всіх харків'ян допомогти новим патрульним поліцейським, «на яких ви будете покладатися, але які потребують вашої підтримки, щоби дати їм можливість себе зреалізувати»: «На їхні молоді плечі надто багато зараз впало. Навіть не кожен з них ще усвідомлює, яка велика і висока відповідальність на них. Ця відповідальність - виправдати віру і довіру, які кожен з вас має по відношенню до нового поліцейського. Певен, що ви їх підтримаєте. Певен, що нова харківська поліція виправдає довіру кожного жителя міста».

Арсеній Яценюк звернувся до батьків нових харківських поліцейських: «У вас чудові діти. Ви повинні ними пишатися. Це найкраще, що є в України – ваші діти, наша молодь - це наше майбутнє. Хочу сказати слова подяки за те, що ви виховали таких дітей, які будуть служити народу України. Вони будуть формувати і нову українську поліцію, і нові суди, і далі будуть будувати нову країну».

 «Вітаю Харків з новою харківською поліцією. Я вітаю Україну з тим, що ми змінюємося. І ми обов’язково разом переможемо», - сказав Арсеній Яценюк.

 

версія для друку