українська російська англійська
Землевпорядники Черкащини спрямували в бюджет 2,2 мільйона гривень за надання адмінпослуг
28.09.2015 | 11:45
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

У Черкаській області за вісім місяців 2015 року спеціалісти землевпорядної служби надали громадянам 40,7 тис. платних  адміністративних послуг на суму 2,274 млн. гривень. Отримані кошти поповнили державний бюджет України.

Найбільша кількість запитів стосувалася відомостей із Державного земельного кадастру. Землевпорядники Черкащини надали 38,6 тис. таких послуг на суму 2,044 млн. гривень. Також спеціалісти здійснили понад тисячу виправлень технічної документації у Державному земельному кадастрі, допущених не з вини відомства. Плата за ці адмінпослуги становила 170,7 тис. гривень.

Ще понад 44 тис. адмінпослуг землевпорядники надали на безоплатній основі. Громадяни найчастіше звертались до територіальних органів Держгеокадастру з приводу державної реєстрації земельних ділянок (23 тис. послуг) та за витягами із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (21 тис. послуг).

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Черкащині надання адмінпослуг у сфері земельних відносин відбувається в 26 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

 

 

версія для друку