українська російська англійська
Держфінінспекція в Дніпропетровській області у січні-серпні 2015 року відшкодувала втрат на 18 млн. грн.
30.09.2015 | 09:43
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області упродовж січня-серпня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 18 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 114 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 72 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 88 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі фахівців інспекції в перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 49 досудових розслідувань і вручено 13 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 79 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Також за поданням інспекції у двох випадках зменшено бюджетних призначень на суму майже 1 млн. грн.

За порушення фінансової дисципліни 252 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 76 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку