українська російська англійська
18 українських компаній отримали можливість продавати українську молочну продукцію до Китаю, - Арсеній Яценюк
30.09.2015 | 14:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У Китаї завершилося засідання комісії з торговельно-економічного співробітництва України та КНР: «Українська делегація повертається з позитивними новинами - Китай прийняв рішення щодо надання доступу для 18 українських компаній, які виготовляють і постачають молочну продукцію», - повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 30 вересня.

«Ці компанії тепер отримали можливість продавати українську молочну продукцію до Китаю», - підкреслив він.

«Нові ринки для України вкрай важливі. І те, що китайська сторона прийняла рішення про відкриття для 18 українських молочних компаній свого ринку, є дуже важливим, тому що це - визнання наших зусиль в тому, щоби модернізувати українську індустрію, українську переробку і промисловість. І це ще один крок до того, щоби збільшувати як обсяги виробництва, так і кількість робочих місць і доходи української економіки», - підкреслив Глава Уряду.

«Це дуже серйозний крок до того, щоби українські товари отримували нові ринки, і щоби ми диверсифікували свої ринки постачання. Росія закрила свій ринок, і ми не зупиняємося на тому, щоб нарощувати свої можливості в реалізації української продукції як в треті країни, як до Китаю, так і до Європейського Союзу», - наголосив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду нагадав, що з 1 січня 2016 року набуде чинності Угода про всеохопну зону вільної торгівлі з ЄС, як би цьому не противилася Росія.

Арсеній Яценюк також повідомив, що в кінці поточного року відбудеться засідання міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва між Україною і Китаєм у Києві: «Ми очікуємо високе представництво наших китайських партнерів, а також проведення бізнес-форуму з китайським і українським бізнесом».

 

версія для друку