українська російська англійська
7 тисяч українців вже взяли участь у семінарах з енергоефективності
01.10.2015 | 12:15
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Роз'яснювальна кампанія, присвячена державній програмі з енергоефективності та ініційована Держенергоефективності спільно з райдержадміністраціями, триває вже понад місяць. За цей час семінари відбулися у 338 районних центрах країни.

За даними Агентства, близько 7 тисяч українців мали змогу особисто ознайомитися з перевагами державної програми з енергоефективності, взявши участь у таких  семінарах.

Аудиторія різноманітна. Це і мешканці районів, причому абсолютно різних професій, і місцеві депутати, і представники ОСББ, ЖБК, громадських організацій, ЗМІ.

Учасники семінарів отримують детальну інформацію про програму, умови участі та кредитування, заходи з енергоефективності, які варто впроваджувати, особливості утеплення індивідуальних та багатоповерхових будинків. Вся ця інформація є особливо необхідною споживачам напередодні опалювального сезону та у часи зростання тарифів на комунальні послуги.

Перед учасниками виступають керівники райдержадміністрацій, райрад, експерти з енергоефективності, представники регіональних філій банків-учасників програми, виробники енергоефективного обладнання та матеріалів. Слухачами безкоштовних семінарів є усі бажаючі.

На сьогодні проведення таких заходів завершено у місті Києві та шести областях України: Волинській, Донецькій, Луганській, Рівненській, Сумській та Тернопільській.

Про ефективність проведеної Агентством роз’яснювальної роботи свідчить динаміка попиту на державну програму, яка користується все більшою популярністю.

Також нагадуємо, що цього тижня семінари розпочалися у Хмельницькій, Чернівецькій та Херсонській областях.

 

Довідково

5 жовтня 2015 року семінари відбудуться в таких райдержадміністраціях:

Тростянецькій РДА

Овідіопольській РДА

Широківській РДА

Новосанжарській РДА

Червоноармійській РДА

Нововодолазькій РДА

Свалявській РДА

Великоолександрівській РДА

Долинській РДА

Городоцькій РДА

Ставищенській РДА

Заставнівській РДА

Устинівській РДА

Чернігівській РДА

Єланецькій РДА

 

 

 

версія для друку