українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Необхідно невідкладно створити Національну антикорупційну прокуратуру і призначити антикорупційного прокурора
03.10.2015 | 14:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Повинно невідкладно відбутися створення Національної антикорупційної прокуратури і призначення антикорупційного прокурора, який за статусом є заступником Генерального прокурора країни», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у суботу, 3 жовтня, під час початку набору до нової патрульної поліції в Чернівцях.

Глава Уряду підкреслив, що реформа правоохоронної системи не обмежується тільки формуванням поліції. Він наголосив на важливості реформи прокуратури: «Доки не буде притягнення до відповідальності - віри в реальну боротьбу з корупцією не буде. Підкреслюю - реальне притягнення до відповідальності. Не показове, не циркове. Є кримінальний злочин і корупційна дія - і та особа, яка його вчинила, повинна бути покарана».

Глава Уряду нагадав, що вже створене Національне антикорупційне бюро: «Уряд його профінансував, перші детективи вже пройшли навчання».

Арсеній Яценюк наголосив на необхідності подальшої реформи як Служби безпеки України, так і інших правоохоронних органів: «У нас є цей план реформи, і цей план вже в Парламенті, в тому числі створення Державного бюро розслідувань».

«Парламент повинен підтримати ці реформи, які напрацьовані Президентом, Урядом і парламентською коаліцією», - підкреслив Глава Уряду.

 

версія для друку