українська російська англійська
У Чернівцях починає рух новий регіональний експрес до Львова. Арсеній Яценюк і Андрій Пивоварський взяли участь у церемонії запуску потяга
03.10.2015 | 15:37
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У суботу, 3 жовтня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський взяли участь у запуску нового регіонального експресу Чернівці-Львів-Чернівці.

Арсеній Яценюк зазначив, що новий потяг запускається завдяки зусиллям Міністра інфраструктури та «Укрзалізниці».

Цей потяг дозволяє скоротити час подорожі від Чернівців до Львова на дві години – із 5,5 до 3,5 години.  Вартість квитка, повідомив Глава Уряду, - 134 гривні, що навіть дещо менше, ніж вартість такої поїздки маршрутним таксі, що займає близько 7 годин.

«Комфорт, нова якість і швидкість – це те, що ми робимо в сфері транспорту», - сказав він.

Арсеній Яценюк наголосив, що «Укрзалізниця» завдяки зусиллям нового керівництва і Міністра інфраструктури почала збільшувати свої інвестиції: «Загальний інвестиційний план «Укрзалізниці» був 2,4 мільярда гривень. Ми додаємо ще 1 мільярд гривень до кінця поточного року. Цей мільярд піде на нове полотно, ремонт чинного парку і придбання дизель-поїздів».

Глава Уряду підкреслив, що дизельний потяг, який ходитиме маршрутом Чернівці-Львів-Чернівці, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі: Цей завод раніше працював на Росію. Росія закрила ринки. Але в нас настільки велика ємність нашого ринку, що нам потрібні сотні таких поїздів, нам потрібен новий парк».

«Завдання, яке було поставлено мною, - знайти кошти на інвестиції в транспортну галузь. І цей процес пішов. А це означає робочі місця на Крюківському заводі, податки, ріст економіки. Це означає, що реформи в країні здійснюються і Україна змінюється», - наголосив Арсеній Яценюк.

 

версія для друку