українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Ми зобов'язані повністю змінити суддівський корпус
03.10.2015 | 17:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«У країні необхідно завершити судову реформу і змінити в цілому суддівський корпус», - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у Чернівцях в суботу, 3 жовтня, спілкуючись зі студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Він зазначив, що триває дискусія щодо реформи судової системи, і існують думки, «що треба перевиховувати чинний склад суддівського корпусу».

«Я не стою на цих підвалинах. Ми не можемо перевиховати тих, які не піддаються перевихованню», - підкреслив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк зазначив, що партнери з країн Балтії «сказали, що зробили помилку 20 років тому, коли не поміняли суддів».

В Україні за рік вузи випускають 12 тисяч юристів, а загалом в країні 9 тисяч суддів: «Хіба ми не можемо змінити в цілому суддівський корпус? Ми зобов’язані це зробити».

Глава Уряду також наголосив на необхідності змін у прокуратурі, яка «поки що залишилася старого стандарту».

Арсеній Яценюк нагадав, що вже cтворене Національне антикорупційне бюро. Уряд профінансував його, і зараз найняті нові детективи НАБ, за результатами конкурсів і тренінгів – «так само, як обиралися українські поліцейські».

 

версія для друку