українська російська англійська
Відбулося Шосте засідання українсько-литовської Комісії зі співробітництва у сфері науки та технологій
05.10.2015 | 12:24
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

У Міністерстві освіти і науки відбулося Шосте засідання українсько-литовської Комісії зі співробітництва у сфері науки та технологій. Литовську делегацію представляла віце-міністр освіти і науки Литовської Республіки Світлана Каузонене, українську – заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха.

Під час засідання сторони обмінялися інформацією про стан науково-технічної системи обох країн. Заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха проінформував про труднощі, котрі вимушена долати українська освітянська і наукова спільнота у зв’язку з агресією Російської Федерації. Литовська сторона підтримує територіальну цілісність України.

Сторони підписали Програму співробітництва в галузі науки та технологій між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Литовської Республіки на 2016 - 2020 роки.

Під час зустрічі сторони позитивно оцінили стан українсько-литовського науково-технічного співробітництва та домовилися надати фінансову підтримку на 2016-2017 роки 7 проектам (5 з яких з природничих і технічних наук, а 2 – соціально-гуманітарного профілю). Додатково, 2 проекти (серед яких 1 з природничих і 1 з соціально-гуманітарних наук) були внесені до резервного списку на випадок відмови від виконання проектів учасників з основного списку з відповідних спрямувань.

Окрім того, досягнуто домовленостей про оголошення у першій половині 2017 року наступного конкурсу українсько-литовських проектів.

 

версія для друку