українська російська англійська
Арсеній Яценюк - Парламенту: Хто не проголосує за пакет законів щодо безвізового режиму з ЄС, мають бути позбавлені диппаспортів
07.10.2015 | 14:19
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до членів Парламенту України на завтрашньому засіданні ухвалити весь пакет законів щодо лібералізації візового режиму між Україною і Європейським Союзом. Про це Глава Уряду сказав на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 7 жовтня.

«Учора, як тільки треба було голосувати за додаткові доходи для олігархів у газовому бізнесі, - з п’ятої спроби знайшлося 228 голосів. Думаю, що Парламент проявить мудрість, і завтра всі закони, які є необхідною передумовою для отримання громадянами України безвізового режиму, будуть прийняті Верховною Радою України», - сказав Глава Уряду.

Арсеній Яценюк звернувся до тих народних депутатів, які не підтримують закони щодо запровадження безвізового режиму: «Народні депутати, які проти реформ і проти підтримки урядових законопроектів, уже для себе безвізовий режим запровадили. Тому що у них є дипломатичні паспорти. Ті, хто не проголосує за ці закони, вважаю, повинні бути позбавлені дипломатичних паспортів, і будуть разом з громадянами України стояти в чергах і отримувати візи на загальних підставах. Шлях для цього ми знайдемо».

 

 

версія для друку